FAQ

найпоширеніші запитання

Чи потрібен спеціальний одяг у період вагітності?


В першому триместрі, коли живіт не збільшився, вам може бути достатньо звичайного одягу. Але в наступний період, на жаль, не зможете застібнути пояс штанів або помиститися у приталену сукню. Щоб уникнути перетискання вам знадобиться одяг вільного крою. Для продовження вашого звичайного способу життя набагато зручніше буде використання спеціального одягу для вагітних
Чим одяг для вагітних відрізняється від звичайного одягу?


Одяг для вагітних- це спеціально скроєний одяг з урахуванням фізіологічних змін у фігурі вагітної жінки. В моделях передбачена завишена талія, вільний простір для животика, що підростає, еластичні елементи, м'яка дихаюча тканина, зручність у використанні. Важливо унікати стисткання й занадто щільного одягу в районі живота, бо це може вам зашкодити.
Чи потрібно купувати одяг на розмір більше у період вагітності?


Вам не потрібно купувати одяг для вагітності більшого розміру. Всі моделі для майбутніх мам мають розміри, що відповідали розміру до вагітності з невеликим припуском для комфортного носіння під час вагітності. Тобто, якщо до вагітності ви зазвичай купували одяг розміру "М", то вибирайте модель для вагітних такого ж розміру.